قوانین خریدقوانین,قوانین سایت گیفت استار,قانون خرید گیفت,گیفت استار

 

 

خرید و فروش سایت گیفت استار
۱- در وارد کردن شماره تلفن دقت فرمایید زیرا مسئولیت وارد کردن اطلاعات صحیح به عهده خریدار می باشد.
۲- خریدار باید در هنگام خرید در سایت دقت کند زیرا مسئولیت انتخاب گیفت کارت به عهده خریدار می باشد و امکان برگشت و تعویض وجود ندارد.
۳- از ارائه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال معذوریم. خرید برای افراد زیر ۱۸ سال تنها با هماهنگی والدین محترم آنها صورت میگیرد در صورت بروز تخلف تمامی عواقب آن بر عهده خریدار و والدین ایشان می باشد.
۵- مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه گیفت استار امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.

۶-  چنانچه کاربر با پیام قبلا استفاده شده یا Already redeemed  مواجه شد موظف است ردیم دیت یا تاریخ استعلام استفاده گیفت کارت  را از شرکت مربوطه بگیرد که  جهت رفاه حال مشتریان وبسایت گیفت استار در این راستا آموزش ردیم دیت را در بخش آموزش ها قرار داده است. چنانچه بعد از گرفتن استعلام ، کد قبل از فروش از فروشگاه مصرف شده باشد فروشگاه گیفت استار پاسخگوی شما می باشد و گیفت کارت جدید خدمت مشتری تحویل داده می شود

نکته۱: پروسه بررسی گیفت کارت شما زمان میبرد.

نکته ۲: تحت هیچ شرایطی مبلغ جنس فروخته شده عودت داده نمی شود تنها درصورت مشخص شدن مشکل از سوی فروشگاه تعویض میگردد.
توجه : با توجه به اینکه حق اعمال تغییرات در قوانین در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه گیفت استار محفوظ می باشد لذا خریداران محترم ملزم به مطالعه این بخش قبل از خرید می باشند. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
کاربر محترم توجه کنید که بعد از انجام سفارش شما در فروشگاه گیفت استار به این معناست که قوانین سایت را مطالعه و قبول کرده اید.
با تشکر گروه گیفت استار

 

در صورت هرگونه سوال درباره قوانین وب سایت گیفت استار دارید تماس بگیرید: ۰۹۱۷۴۵۶۰۱۱۹-۰۹۳۵۳۰۷۷۱۸۵