ویزا کارت و مستر کارت چیست

ویزا کارت و مستر کارت, ویزا کارت چیست, کارت اعتباری, صدور ویزا کارت Visa

 

کارت اعتباری چیست ؟

 

تجارت الکترونیک که برای خریدهای اینترنتی انجام میگردد به عنوان یکی از سریعترین و کم هزینه ترین روش تجارت ، راحت ترین و ساده ترین روش مبادله پول بین فروشنده و خریدار در تجارت اینترنت از طریق ابزاری به نام کارت اعتباری انجام می شود.
همانطور که قصد دارید کالا یا یکی از خدمات های سایت هایی که به آن علاقه دارید به صورت مستقیم و آنلاین دریافت نمایید.
برای انجام این کار اولین موردی که لازم دارید، برای پرداخت مبلغ کالای مورد نظر ” کارت اعتباری ” می باشد.کارت های اعتباری با کارت های هدیه متفاوت می باشند.

جهت دیدن آموزش  ویزا کارت رایگان به لینک درج شده مراجعه کنید.

ویزا کارت چیست ؟

در هنگام صادر شدن این کارتها ، بانک از متقاضی برای ضمانت مانند سند ملکیت یا خودرو دریافت می کند.

بر اساس ارزش سند یا وثیقه مشتری درصدی را به عنوان اعتبار به ارزش مبلغ موجودی در حساب مستر کارت افزایش می یابد.
بانک صادر کننده این اسناد را برای احراز اقامت متقاضی در کشوری که در نظر دارد. پس از بررسی سابقه مالیانی متقاضی اعتبار اولیه او را بر اساس فیش های دریافتی ( حقوقی ) یا اعتبارنامه های مالیاتی تعیین می کند.

کارت های اعتباری واقعی (مستر کارت ) و یا (ویزا کارت ) به علت اینکه وام یا کردیت به دارنده کارت اعطا می کنند و سقف برای پرداخت بالایی دارند.

اما به دلیل امکان هک شدن به هیچ وجه توسط شرکت های صدور کارت مستر کارت یا ویزا کارت جهت استفاده در انجام خرید های اینترنتی توصیه نمی کنند.

اگر از کارت ها به صورت دزدی برداشت شود، این شرکت های صدور کارت هیچگونه مسئولیت قبول نمی کنند.

ویزا کارت و مستر کارت در انواع مختلف می باشند.

کارت بدهی چیست؟
کاربرد این کارت مثل کارت های بالا که معرفی کرده ایم هست ولی بدون ارتباط به حساب بانکی جدا می باشد و دو نوع دارد:
۱- قابل شارژ
۲- غیر قابل شارژ گیفت کارت می باشند

کارت مجازی چیست؟
این نوع کارت ، فیزیکی نمی باشد و فقط یک اعتبار مجازی دارد که از طریق آن میتوان در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی ، عملیات پرداخت انجام داد.

به پست

خرید گیفت کارت ویزا مراجعه کنید.

 

مستر کارت چیست؟

مستر کارت چیست, صدور مستر کارت, خرید مستر کارت

 

شرکت مستر کارت یک شرکت ارائه دهنده خدمات مالی است که جایگاه آن در پورچس، نیویورک می باشد.عملیات های جهانی شرکت مسترکارت در شهر اوفالون (می زوری ) در نزدیکی شهرستان سن اوئیس می زوری ایجاد شده که در آن شرکت انجام کلیه کارهای بین المللی برای پرداخت ها بین بانک ها و تاجران و همانطور شخص هایی که که دارنده Master card می باشند. و هر خریدی که توسط کارت های Debit یا کردیت و prepaid انجام شود، کنترل و مدیریت می شود

مستر کارت در اصل به اسم های دیگری “InterBank” یا “Mastercharge” معروف می باشد. که توسط چندین بانک در کالیفرنیا آمریکا برای رقابت با BankAmericard یا وایزا کارت که توسط بانک در امریکا ارائه شده بود شروع به فعالیت در زمینه ارائه خدماتی ارزی و پولی در امریکا کرد.
حدودا از سال ۱۹۶۶ تا ۱۹۷۹ مسترکارت را با نام اینترنت بانک و مسترشارژ می شناختند. بهتون پیشنهاد میشه به پست خرید گیفت کارت مستر

یک سر بزنید