احتمالا جیلبریک نسخه iOS 10.2 به زودی عرضه می‌شود

جیلبریک نسخه iOS 10.2

 

جیلبریک, نسخه جدید جیلبریک, ios 10.1.2

احتمالا جیلبریک نسخه iOS 10.2 به زودی عرضه می‌شود ، به تازگی اپل امکان ساین در iOS 10.1.1 و iOS 10.0.1  را متوقف کرده و این به این معنا است که کاربران امکان downgrade و یا upgrade به این نسخه ها ندارند.

به گفته دیگر ، کاربران که به iOS 10.2  دستگاه خودشان را update کرده اند امکان استفاده از جیلبریک که در حال حاضر به صورت آزمایشی منتشر شده است رو ندارند.
برخی از کاربران به دلیل اینکه فرصت جیلبریک را از دست داده اند ناراحت شده انداما احتمال دارد که به زودی این شرایط تغیر کند.تحقیق گران امنیتی و هکر های iOS استفان اسر که به نام i0n1c  شناخته شده است. گفته که جیلبریک iOS 10.2 منتشر می شود.
او در توییتر خودش گفته است که بسته شده امکان ساین iOS 10.1.1 با توجه به این مورد که جیلبریک iOS 10.2 به زودی منتشر می شود ، مسئله زیاد مهمی نیست. با توجه به اینکه تدسکو گفته اپل جیلبریک را در iOS 10.2 سخت تر کرده این هم خیلی خوب است.
i0n1c همچنان بیان کرده است که درگیر جیلبریک iOS 10.1.1 و ای iOS 10.2 نمی باشد و اطلاعات بیشتر را ارائه نداده است. ولی احتمالا پای یکی از دو تا تیم پانگو یا تایگ برای این نسخه جیلبریک در میان است.

 

خوب دوستان عزیز این مطلب هم به خوبی به پایان رساندیم ، ضمنناً خیلی از کاربران سوال می کنند که جیلبریک چیست ؟ باید عرض کنیم که این مطلب در آرشیو سایت موجود است.

منتشر شده توسط گیفت استار