تخفیف Humble Bundle برای PSN

امروز تی اچ کیو نوردیک به کمک همکاری پلی استیشن PSN و Humble Bundle یک پک جدیدی از بازی های PSN پلی استیشن به اسم Humble THQ Nordic PlayStation Bundle را معرفی کرد.

 

تخفیف Humble Bundle برای PSN

 

 

برای بار دوم تا الان بازی های پلی استیشن  PSN  در Humble Bundle آماده شد.

این نوع پکیج برای پلتفرم پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ قابل استفاده است و برای ادامه با سایت گیفت استار همراه باشد و از مطلب تغیر تم آیفون دیدن کنید.

 

تخفیف ویژه پلی استیشن PS4

با پرداخت هزینه مبلغ ۱ دلار یا بیشتر میتونید بازی های مثلا حزب سرخ Red Faction یا کتاب داستان های نانوشته ۲ که به اسم The Book Of Unwritten Tales 2 و یا Super Dungeon Bros , دپونیا Deponia و آرکانیا داستان کامل Arcania: The Complete Tale را میتونید دریافت کنید.

با پرداخت متوسط  ۱۱٫۷ دلار  میتونید  بازی‌های نابودی تمام انسان‌ها Destroy All Humans و نابودی تمام انسان‌ها ۲ Destroy All Humans 2 و افسانه کای Legend of Kay Anniversary و نبرد جهان‌ها: کرونوس Battle Worlds: Kronos دریافت کنید.

با پرداخت مبلغ پانزده ۱۵ دلار و یا بیشتر میتونید بازی دارک‌ سایدرز Darksiders و دارک‌سایدرز ۲ Darksiders II و  دارک ‌سایدرز ۲ دِثینتیو ادیشن Darksiders II Deathinitive Edition و دارک ‌سایدرز وارمَتسرد ادیشن Darksiders Warmastered و هم ‌چنان بازی ورزشی از سری ام‌اکس در برابر ای ‌تی ‌وی شامل MX vs. ATV Supercross و MX vs. ATV Supercross Encore را دانلود کنید.

 

با خرید کردن این باندل یک کد برای فعالسازی برای کل این نوع بازی ها دریافت می کنید و همچنان توجه کنید که این کد فقط برای منطقه آمریکا می باشد و در بریتانیا یا در استرالیا قابل فعال کردن نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت Humble Bundle  مراجعه کنید و کنید و این پک از تاریخ سه شنبه ۲۲ فروردین سال ۹۶ در دسترس کاربران قرار می گیرد.

خب مطلب تخفیف Humble Bundle برای PSN هم به پایان رسید.

برای اطلاع از آخرین اخبار فروشگاه و کد تخفیف برای خرید گیفت کارت به کانال تلگرام گیفت استار بپیوندید:

بهتون پیشنهاد میکنم به بازی لوتی هم یک سر بزنید