در سال جدید ۲۰۱۷ منتظر بازی های فوق العاده برای پلی استیشن ۴ باشید

اول این که عرض کنیم این مطلب درباره بازی های فوق العاده برای پلی استیشن ۴ می باشد.

در سال ۲۰۱۶ قسمت عمده ای از تمرکز های شرکت سونی بر روی تولید سخت افزار جدید مثل پلی استیشن ۴ اسلیم و پلی استیشن ۴ pro و واقعیت مجازی پلی استیشن بوده که در ادامه با سایت گیفت استار همراه باشید.
اما ظاهرا به نظر میرسد این شرایط ها برای سال ۲۰۱۷ کمی متفاوت باشه ، آقای ( شوهی یوشیدا ) مدیر بخش اجرایی شرکت سونی پلی استیشن در مصاحبه های جدیدش با وب سایت ۴gamers اعلام کرد که در سال ۲۰۱۷ نرم افزارهای بسیار فوق العاده وارد بازار می شود تا کاربران بتوانند از سخت افزار های امروزه و جدید را بهترین استفاده را داشته باشند.

بازی های جدید برای پلی استیشن 4, سری جدید بازی های شرکت سونی, بازی های فوق العاده برای پلی استیشن 4
همچنان اون در این مصاحبه به اسم تعدادی از استودیوهای اشاره و سپس اگفت که آنها مشغول توسعه و افزایش عناوین جدیدی می باشند. در میان این نامها،  اسم سازندگان عنوان بلادبورن استودیو فرام سافتور،  به چشم میخورد.
آقای یوشیدا در صحبت خود از بازی جدید استودیو به اسم محصولی جاه طلبانه یاد کرد و گفت آنها به شکل همزمان سخت مشغول کار بر روی عنوان دیگری هستن، در ضمن ایشان در کل صحبت هایی که داشته به بلادبورن ۲ اشاره ای نکرد.

 

با تشکر – گیفت استار ( برترین فروشگاه انواع گیفت کارت های پلی استیشن و گیفت کارت ایکس باکس و گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی و … )