در سال جدید 2017 منتظر بازی های فوق العاده برای پلی استیشن 4 باشید

اول این که عرض کنیم این مطلب درباره بازی های فوق العاده برای پلی استیشن 4 می باشد.

در سال 2016 قسمت عمده ای از تمرکز های شرکت سونی بر روی تولید سخت افزار جدید مثل پلی استیشن 4 اسلیم و پلی استیشن 4 pro و واقعیت مجازی پلی استیشن بوده که در ادامه با سایت گیفت استار همراه باشید.
اما ظاهرا به نظر میرسد این شرایط ها برای سال 2017 کمی متفاوت باشه ، آقای ( شوهی یوشیدا ) مدیر بخش اجرایی شرکت سونی پلی استیشن در مصاحبه های جدیدش با وب سایت 4gamers اعلام کرد که در سال 2017 نرم افزارهای بسیار فوق العاده وارد بازار می شود تا کاربران بتوانند از سخت افزار های امروزه و جدید را بهترین استفاده را داشته باشند.

بازی های جدید برای پلی استیشن 4, سری جدید بازی های شرکت سونی, بازی های فوق العاده برای پلی استیشن 4
همچنان اون در این مصاحبه به اسم تعدادی از استودیوهای اشاره و سپس اگفت که آنها مشغول توسعه و افزایش عناوین جدیدی می باشند. در میان این نامها،  اسم سازندگان عنوان بلادبورن استودیو فرام سافتور،  به چشم میخورد.
آقای یوشیدا در صحبت خود از بازی جدید استودیو به اسم محصولی جاه طلبانه یاد کرد و گفت آنها به شکل همزمان سخت مشغول کار بر روی عنوان دیگری هستن، در ضمن ایشان در کل صحبت هایی که داشته به بلادبورن 2 اشاره ای نکرد.

 

با تشکر – گیفت استار ( برترین فروشگاه انواع گیفت کارت های پلی استیشن و گیفت کارت ایکس باکس و گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی و … )

امتیاز ما
لطفا به این مطلب رای دهید
[ رای ها : 7 امتیاز : 4.3 ]