خرید بازی ps4 ، امروز قصد داریم که در برترین و معروفترین بازی های ps4 یا همان پلی استیشن ۴ را خدمت کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت گیفت استار عرض کنیم.

خرید بازی ps4

 

قبل از شروع عرض کنیم که برای بازی کردن به صورت آنلاین در کنسول بازی پلی استیشن ۴ به گیفت کارت پلی استیشن پلاس نیاز دارید که نحوه خرید گیفت کارت پلی استیشن و ساخت اکانت و ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن به مطالب سایت مراجعه کنید.

 

خرید بازی ps4 با معرفی بازی ها PlayStation 4

بازی God of War III Remastered یا همان خدای جنگ

بازی خدای جنگ God of War III Remastered

سری بازی های خدای جنگ God Of War یکی از بهترین بازی های شرکت سونی است که در حال حاضر تا سال جاری تا خدای جنگ ۳ عرضه شده است ، این بازی به سبک فکری و جنگی ساخته شده است که طرفداران بسیار زیادی دارد.

خلاصه داستان بازی خدای جنگ God Of War

زمانی که زمین به اسمان رسید وقتی که گایا که مادر زمین هست با اورانوس که تصور اسمان هست با هم ازدواج کردند از ان ها فرزندان زیادی از جمله کرونوس به دنیا امد . گایا که از زایمان های زیاد خسته شده بود داسی را ساخت و به فرزندش داد تا با ان پدرش را بکشد و زمین را از اسمان جدا کند.

پس کرونوس پدرش را کشت و در ان لحظه یعنی لحظه ی جدایی زمین از اسمان زیبایی در جهان پدید امد و گایا پس از مرگ اورانوس به کرونوس گفت که فرزندی از تو پدید می اید که تو را همچون پدرت خواهد کشت ، سال ها بعد کرنوس با ریه ازدواج کرد و از ان ها سه دختر و دو پسر به وجود امد که کرونوس از ترس کشته شدن ان ها را خورد.

پس از مدتی فرزند دیگری از ان ها به دنیا آمد ، پسری به نام زئوس ، ریه از ترس این که پسر جدیدش هم توسط کرونوس خورده شود به جزیره ای گریخت و بزرگ کردن فرزند جدیدش را به پری ها سپرد.

در ضمن بازی خدای جنگ ( God Of War ) برای کنسول بازی Ps4 می باشد.

 

بازی Resident Evil 6

 

بازی Resident Evil 6

 

بازی Resident Evil 6 در سال ۲۰۱۶ عرضه شده است ، این بازی فوق العاده به سبک ترسناک و بسیار فکری می باشد که توسط شرکت CAPCOM ساخته شده است

این بازی از Resident Evil 1 الی Resident Evil 6 از چندین سال قبل از کنسول بازی پلی استیشن ۱ شروع شده و تا به نسخه ۶ در کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شده است. ( بازی Evil یکی از پر فروش و بهترین بازی ها می باشد )

 

خلاصه داستان بازی Resident Evil 6

داستان رزیدنت اویل ۶ ، درسال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ سال پس از رویدادهای شهر راکون روایت می‌گردد. بخش اول از تاریخ ۲۴ ت دسامبر ۲۰۱۲ آغاز شد. در شرق اروپا حملات تروریستی روی داده است.

جیک مولر پسر آلبرت وسکر برای جلوگیری از این حملات به آنجا فرستاده میشود در این راه شری برکین از بازمانده های شهر راکون جیک را همراهی میکند.

شری به جیک میگوید از آنجایی که تو پسر آلبرت وسکر هستی برای توقف تمام این ماجراها نیاز به خون تو است و جیک موافقت میکند تا با شری به جایی برود که از ادامه همه حملات جلوگیری کنند.ناگهان هیولای بزرگی در این راه به این دو حمله میکند.شری و جیک چندین بار با آن مبارزه کرده اما این هیولا آنها را تا چین دنبال میکند. همزمان با این حملات کریس ردفیلد و پی‌یرس نیوانس نیز بخش دوم داستان را رغم می زنند.ایدا وانگ به کریس و پیرس حمله کرده است و بیشتر اعضای گروه بی اس.آ.آ توسط وی کشته میشوند و کریس و پیرس به کشور چین میروند تا وظیفه مقابله با ویروس C را داشته باشند.

 

بازی Assassin’s Creed

 

بازی Assassin’s Creed

 

بازی assassins creed در سال ۱۸۶۸ در دوره ی انتقلاب انگلسستان ساخته می شود. این دوران به ایم ملکه ویکتوری معروف است که از تحولات دوران مهم تاریخ جهان به شمار میرود.
ژانر بازی اساسین اکشن و به زبان انگلیسی می باشد و در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. این بازی برای کنسول بازی پلی استیشن ۴ یا ps4 ساخته شده است.

 

خلاصه داستان بازی assassins creed

بازی اساسین در سال ۱۱۹۱ زمان رخ دادن سومین جنگ های صلیبی بین مسیحیان و مسلمانان در منطقه امپراطوری ریچارد شیردل و دیوارهای اورشلیم رخ داده است.
نام assassin در واقع به معنی آدم کش هست ولی اسم بازی به معنی آدم کش نیست. داستان گروه حشاشین را رویت میکند ، حشاشین اسم گروهی از مسلمانان شیردل و شجاع بوده که میخواهند با کشتن سران اصلی جنگ به این جنگ ها پایان دهند.
افراد این گروه ها برای ثابت کردن وفاداری خودشان یکی از انگشتانشان را قطع میکنند و به جای آن یک خنجر قرار میدهند. در این جنگ سینان sinan فرمانده اصلی این گروه می باشد و قصد این دارد ۹ نفر که عامل ایجاد جنگ شده اند را به قتل رساند تا به جنگ پایان دهد و صلح ایجاد کند.