گیفت کارت اپل

گیفت کارت اپل،خرید گیفت کارت اپل،گیفت کارت آیتونز

 

خیلی از دوستان دراپل و اصطلاحات موجود در آن نیاز به آشنایی دارند اصطلاحاتی همچون جیلبریک ، آکلود که با کلیک بر روی کلمات مربوطه میتوانند وارد پست آن ها شویدو اطلاعات لازم را کسب کنید.و همچنین با مراجعه به پست ارورهای آیتونز میتوانید از ارورهای رایج در آیتونز مطلع شوید.

اما گیفت کارت اپل ونحوه خرید آن ، همانطور که در ایران عزیزمان شما با کارت بانکی، کارت های هدیه و کارت شارژ هایی مانند ایرانسل و همراه اول نیاز خود را برآورده می کنید، در آمریکا هم نیز کارت های مشابه مانند مستر کارت و ویزا کارت و گیفت کارت اپل موجود می باشد.

شما با خرید گیفت کارت اپل و یا همان ایتونز می توانید از فروشگاه اپل خرید داشته باشید که خرید های شما می تواند اعم از کتاب،موزیک،فیلم،سریال و…. باشد که در انواع و اقسام زمینه ها فعالیت دارند و شما با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری می کنید.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه متوجه این بشوم که نرم افزارهای کاربردی کدام نرم افزار و یا کتاب ها هستند؟

گروه گیفت استار در این خصوص چند نرم افزار کاربردی را معرفی کرده است که شما با کلیک بر روی قسمت اپ استور در دسته بندی میتوانید از سری نرم افزارهای پولی اپ استور مطلع شوید.

تفکیک نرم افزارهای پولی و رایگان در آیتونز

در پست مذکور تنها بخشی از نرم افزارها در خدمت شما عزیزان قرار گرفته شده است که شما با رفتن به بخش کتاب های آیتونز به صورت زبان اصلی از روی سایت اپل  میتوانید کتاب ها را مشاهده نمایید، که بنده توضیحی مختصر در خصوص آدرس مذکور خدمتتان ارائه میدهم.

گیفت کارت اپل,خرید گیفت کارت اپل,خرید گیفت کارت itunes

همانطور که در تصویر بالا میبینید اپل تمامی کالاهایی که در فروشگاه خود عرضه میکند را جهت دسترسی بهتر مشتری خود بخش بندی کرده که همانطور که در عکس مشاهده میکنید دسته paid-apps یا نرم افزار های پولی را در شکل بالا به صورت دایره قرمز رنگ نشان داده شده است.

همچنین دسته free-apps یا نرم افزارهای رایگان را درعکس زیر با دایره قرمز رنگ نشان داده، که همانطور که ملاحظه می کنید در دسته رایگان معروفترین و پرطرفدارترین نرم افزار ها را لیست کرده است. نرم افزارهایی همچون اینستاگرام،مسنجر، فیس بوک، گوگل مپ، پوکی من گو و……. دسته های مهم همین دو دسته بودند.

اما اگر بخواهم از سمت چپ تصویر دسته ها را نام ببرم به ترتیب featured یا اقلام برجسته، Songs یا موزیک ، albums یا آلبوم ها، books یا کتاب ها ،Movies یا فیلم ها، tv shows یا نمایش های تلویزیونی ویا همان سریال ها، Music videos یا موزیک ویدئو را نام برد.

گیفت کارت,خرید گیفت کارت,گیفت

دوستانی که با نحوه ردیم کردن گیفت کارت آیتونز درمک یا ردیم با گوشی آیفون آشنایی ندارند می توانند به پست های مذکور مراجعه نمایند.

با تشکر گروه گیفت استار